Košarkadalmatinski derbi

Zadrani pobjednički, ni srčani Sinjani nisu uspjeli značajnije ugroziti domaćina

31. listopada 2019. - 22:16

Zadar nastavlja više nego uspješno koračati HT Premijer ligom, čak ni srčani Sinjani nisu uspjeli značajnije ugroziti napadačke opcije domaćina. Istina, krenuo je Alkar bolje u dvoboj, poveli su 18:11, međutim, zadarska momčad je krenula brže trčati prema naprijed, u obrani su Zadrani stali u stav i prednost gostiju se rastopila.

Uz sve Alkar je do kraja prvoga poluvremena uspio pogoditi svega jednu "tricu" iz trinaest pokušaja. U nastavku, domaćin je zaigrao još čvršće, odlučnije, poletno, "krvarilo" se za svaku loptu. U jednom trenutku se činilo kako će utakmica brzo završiti, jer je Zadar otišao na veliku razliku.
- Ono što nije još uvijek dobro jest bolje trčanje i upornim radom to možemo dobiti. Kad to dobijemo onda možemo računati na lagane poene. Treba steći ...

19. travanj 2024 04:15