Košarkaporaz na gostovanju

Alkar je dobro otvorio utakmicu i to je sve, Sinjani nisu imali odgovora na dobru igru Gorice

Piše Mišo Gulić
5. listopada 2019. - 21:51

Gorica je u drugom kolu do prve pobjede došla protiv sinjskog Alkara koji nije imao odgovora na igru domaćih koji su svakom trenutku imali veći izbor kvalitetnih rješenja.

Alkar je dobro otvorio i u šestoj minuti imao vodstvo od 11:8, ali tada kreću domaći i serijom od 6-0 prelaze u vodstvo. U 23. minuti Alkar je i dalje bio u priključku, zaostajao je svega četiri koša (29:25), da bi u preostalom vremenu do odlaska na odmor potpuno pao uz postignutih tek devet koševa, što je naspram čak 24 Gorice bilo prilično poražavajuće.

Ostatak utakmice bio je tek odrađivanje posla za domaćine koji u niti jednom trenutku nisu ponudili bilo kakvu priliku gostima da sustignu zaostatak koji je u nekoliko navrata znao ići i preko 20 razlike.

20. travanj 2024 16:30