Košarkasolidni bender

Nije pomogla ni Babina odlična partija: Oklahoma zabila 24 koša zaredom i preokrenula utakmicu

28. ožujka 2019. - 11:00
2019-03-24T222205Z_279370088_NOCID_RTRMADP_3_NBA-DENVER-NUGGETS-AT-INDIANA-PACERS.JPG

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića su sinoć poraženi od Oklahoma City Thundera koji su doma slavili sa 107-99, a hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanivić je u porazu svoje momčadi bio najučinkovitiji sa 28 koševa (šut iz igre 11/20, trice 6/9), dva skoka i četiri asistencije.

Paul George je predvodio Oklahomu sa 31 košem, a Russell Westbrook je upisao još jedan triple-double sa 17 ubačaja, 11 skokova i 12 asistencija.

Na početku drugog poluvremena Pacers su imali prednost od 11 koševa, ali onda u trećoj četvrtini Thunder zabija 24 koša zaredom i preuzima kontrolu nad utakmicom.

Phoenix Suns Dragana Bendera su upisali još jedan poraz, sinoć su od njih bolji sa 124-121 bili gostujući Washington Wizardsi kojima je pobjedu donio Thomas Bryant s tricom 2.8 sekunde ...

23. travanj 2024 23:32