Košarkaveliki preokret

Hrvatski košarkaš se prometnuo u ključnog igrača Pacersa: ozljedu Oladipa nadoknađuje Babo svojim koševima

23. veljače 2019. - 20:54
2019-02-23T013106Z_2100610254_NOCID_RTRMADP_3_NBA-NEW-ORLEANS-PELICANS-AT-INDIANA-PACERS.JPG

Košarkaši Indiana Pacersa zadržali su treće mjesto u Istočnoj konferenciji NBA lige 126-111 domaćom pobjedom protiv New Orleans Pelicansa do koje su stigli preokretom u drugom poluvremenu, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović u taj je uspjeh ugradio 20 koševa (šut za dva 4-9, trica 3-5, slobodna bacanja 3-4) uz pet skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu za 25 minuta provedenih u igri.

Gosti iz New Orleansa krajem druge četvrtine imali su i 20 poena prednosti, ali s obzirom na stanje u toj momčadi ne treba čuditi što je u nastavku ipak došlo do preokreta. Pacersi su već do kraja treće četvrtine preuzeli vodstvo te u posljendjih 12 minuta stigli i do uvjerljive pobjede.

Najučinkovitiji u momčadi Indiane bio je Wesley Matthews sa 24 koša, dok je kod New Or...

20. travanj 2024 15:40