Košarkanba all star

Rekordan broj trica u pobjedi LeBronove momčadi, Durant najkorisniji igrač

18. veljače 2019. - 10:06

Momčad LeBrona Jamesa pobijedila je u nedjelju navečer u All Star utakmici, igranoj u Charlottei, sa 178 - 164 momčad Giannisa Antetokounmpoa uz rekordan broj trica.

"Team LeBron" je nakon prve dvije četvrtine gubio 13 razlike (95-82) , ali je u drugom poluvremenu podignuo razinu igre i uz seriju 19-2 na tri minute prije kraja treće četvrtine Klay Thompson je doveo do izjednačenja 124-124.

Na utakmici je postignut rekord u tricama, ukupno ih je zabijeno 62 (iz 167 pokušaja), od čega 35 samo jedna momčad.

Kevin Durant iz "Teama LeBron" je osvojio naslov najkorisnijeg igrača (31 koš), a Antetokounmpo je bio najbolji strijelac utakmice sa 38 poena.

LeBron James je utakmicu završio sa 19 ubačaja u svojoj drugoj pobjedi otkako je All Star promijenio formulu. Naime, od 2018. to više n...

19. travanj 2024 23:42