KošarkaDrže ritam

Kedžo i Cobbins podigli visoko rampu: 'žuti' slavili prilično rutinski i s tek ponešto problema u završnici

3. veljače 2019. - 21:28
split_skrljevo2-030219

Prilično rutinski i s tek ponešto problema u završnici utakmice košarkaši Splita pobijedili su Škrljevo. Iako bez Kovačevića, Marčinkovića (zbog ozljede prsta nije ulazio u igru) te s Cobbinsom i Kalajžićem izvan početne petorke, Split je nošen Gabrićem i njegovih 11 poena u prvoj četvrtini susret otvorio vodstvom 16:5, a već u 18. minuti bilo je velikih 48:26.

Činilo se kako je u tom trenutku pobjednik odlučen, no sa Splitom ove sezone ništa ne ide jednostavno. Prvi nalet gostiju, kad su smanjili na 71:61 uoči zadnje četvrtine, anulirao je Kedžo serijom poena za 78:63. A onda su se gosti približili na samo 78:70 pet minuta prije kraja. Trica Veljačića i dva bacanja Kedže odvela su „žute" na 83:70 i ipak spriječili novu dramu. Upravo je kapetan Kedžo s 25 poena bio prvo ...

19. travanj 2024 06:56