Košarkaiznad obruča

Cedevita rutinski odradila posao u Sinju: samo jedno poluvrijeme 'alkari' su bili ravnopravni

Piše Mišo Gulić
2. veljače 2019. - 22:37
alkar_osijek22-151218

Cedevita je protiv Alkara rutinski stigla do nove pobjede, iako je sinjska momčad odigrala relativno dobro u prvih 20 minuta, međutim, nastavak je bio jednosmjerna ulica.

Otvaranje susreta iz sinjske perspektive bilo je odlično. Šut je bio na nivou, semafor je pokazao prednost od 12:6, kasnije i 17:12, ali od tog trenutka Cedevita je podignula tempo, uhvatila priključak i više nije dozvoljavala veći zaostatak.

Držao se Alkar u egalu sve do sredine druge četvrtine, ali u završnim minutama ponestalo je snage i koncentracije, promašivali su se otvoreni šutevi u serijama, što je na kraju rezultiralo viškom od osam koševa u poluvremenu na strani gostiju, zahvaljujući prije svega trici Jordana gotovo s istekom vremena.

Nakon četiri minute igre Cedevita je prvi put ostvarila dvoci...

25. travanj 2024 10:03