Košarkaprva liga

Splićanke prvo poluvrijeme bile uspavane, u nastavku su digle ritam i stigle do 13. pobjede u sezoni

Piše V. B.
29. siječnja 2019. - 10:06

Košarkašice Splita bez problema su odradile gostovanje u Slavonskom Brodu i vratile se pobjedama nakon prvog poraza u sezoni koji su doživjele protiv Medveščaka na Gripama.

Gotovo pune dvije četvrtine Splićanke su u Brodu bile uspavane, a onda su pojačale ritam koji domaće košarkašice više nisu mogle pratiti. Minutu i pol prije kraja prvog poluvremena Split je vodio minimalno 26:25, a onda je napravio seriju 17:4 za vodstvo 43:29 sredinom treće četvrtine.

Tu je otpor domaće ekipe bio slomljen i bilo je jasno da će Splićanke doći do 13. pobjede u sezoni.

- U prvom dijelu bili smo malo umorni od putovanja i znali smo da će biti teško, no u nastavku smo počeli pogađati i to je donijelo pobjedu – rekao je trener Splita Boran Grgin.

U sljedećem kolu Split na Gripama dočekuj...

17. travanj 2024 19:27