Mladi Hrvat odigrao utakmicu karijere: pogledajte njegov impresivan učinak u pobjedi Lakersa protiv Sunsa

28. siječnja 2019. - 11:06

Ivica Zubac je odigrao utakmicu karijere zabivši 24 koša i ugrabivši 16 skokova za Los Angeles Lakerse koji su kod kuće sa 116-102 svladali Phoenix Sunse Dragana Bendera.

Zubac je bio najučinkovitiji igrač pobjedničke momčadi, do učinka od 24 koša došao je uz šut iz igre 9/16 u 35 minuta na terenu a pritom je upisao i rekordnih 16 koševa te četiri bloka.

Kentavious Caldwell-Pope je također ubacio 24 koša, a Brandon Ingram 22 za Lakerse koji su prekinuli niz od četiri poraza.

Kod Phoenixa, kojem je ovo osmi poraz zaredom, Devin Booker je bio najbolji sa 21 poenom, a Dragan Bender je u 13 minuta zabio pet koševa (šut iz igre 2/4, trice 0/2) i upisao četiri skoka te jedan blok.

Minnesota Timberwolves su kod kuće doživjeli poraz, sa 125-111 su ih pobijedili gostujući Utah...

25. travanj 2024 20:11