Košarkatreći prvenstveni poraz u nizu

Nakon velike bitke i povratka iz 15 koševa minusa, Alkar je ipak ostao kratkih rukava na gostovanju u Zagrebu

Piše Mišo Gulić
26. siječnja 2019. - 21:57

Prilično izjednačeno prvo poluvrijeme zaključeno je sa šest koševa viška na strani domaće momčadi Hermes Analitice koja je u tom periodu na liniji za bacanja bila čak 17 puta, naspram tek tri pokušaja koja je zaradio Alkar, što će dovoljno reći o "zanimljivom" kriteriju sudačke trojke.

U nastavku na krilima raspoloženog dvojca Krapić (28 koševa, 15 skokova) - Foster (26 koševa), Hermes je stigao do plus 15, koliko je bilo u 27. minuti. Alkar je do odlučujuće četvrtine smanjio na devet, a isti odnos snaga nastavljen je sve do pet minuta prije kraja kada sinjske trupe kreću u završni juriš i dvije minute prije kraja bacanjima Browna dolaze do 86:86.

Uzvratio je odmah Foster s druge strane za plus dva Hermesa, a samo 40-ak sekundi prije kraja, dvije vezane trice za po...

19. travanj 2024 21:34