Košarka4. hep turnir europskih prvaka za juniore

Split poražen u posljednjem kolu, ali trofej ostaje na Gripama! Perasović proglašen najboljim igračem, Prkačin pobijedio u zakucavanju

Piše PSD
29. prosinca 2018. - 17:15

Split je pobjednik 4. HEP turnira Europskih prvaka što se proteklih dana odigrao na Gripama, drugo mjesto osvojila je Budućnost iz Podgorice, treća je zagrebačka Cibona, a četvrto mjesto zauzeo je Partizan iz Beograda.

U posljednjem, 3. kolu Partizan je svladao Split sa 84:76, a Budućnost je bila bolja od Cibone sa 77:65.

Poredak:

1. Split (2:1)

2. Budućnost (2:1)

3. Cibona (1:2),

4. Partizan (1.2)

Tri dana na Gripama gledali smo odličnu juniorsku košarku, HEP turnir Europskih prvaka još jednom je opravdao očekivanja, tribine su bile iznimno popunjene, a publika je imala što i vidjeti.

Najbolji igrač 4. HEP turnira Europskih prvaka, po izboru trenera je Ivan Perasović iz redova Splita, a prvi strijelac, sa 62 postignuta poena je Roko Prkačin iz Cibone.