Pobjeda Clippersa protiv Warriorsa nakon produžetaka, Šarić nije ulazio u igru za novu momčad

13. studenog 2018. - 10:24

U najzanimljivijoj utakmici igranoj sinoć u NBA aktualni prvaci Golden State Warriors su poraženi u gostima kod Los Angeles Clippersa sa 116-121 nakon produžetaka.

Lou Williams je doveo domaćina u vodstvo 55.2 sekunde prije kraja produžetka, a onda je dodao tri slobodna bacanja, osiguravši svojoj momčadi pobjedu.

Williams je Clipperse doveo u vodstvo nakon što je Klay Thompson izjednačio za Warriorse tricom na 116-116 minutu i sedam sekundi prije kraja. Nakon Williamsovog izjednačenje Warriorsi su propustili tri prilike da izjednače.

Utakmica je otišla u produžetak nakon što su Warriorsi zabili zadnjih 11 koševa u zadnjoj četvrtini regularnog dijela utakmice i uspjeli zadržati Clipperse bez pogotka iz igre u zadnjih šest minuta.

Williams je bio najbolji strijelac Clipper...

19. travanj 2024 02:56