KošarkaStopostotni niz

Žuti došli do pobjede na neugodnom gostovanju u Nikšiću

17. listopada 2018. - 23:09
split_cedevita12-141018

Stopostotni niz Splita u Drugoj ABA ligi nastavio se i u Nikšiću! Na gostovanju kod Sutjeske „žuti“ su došli i do četvrte pobjede u isto toliko nastupa u regionalnom natjecanju te s vrha tablice gledaju na konkurenciju.

Kada je Kalajžić u prvoj minuti posljednje četvrtine pogodio za vodstvo Splita 76:62, činilo se da nas čeka mirna završnica. Kako smo se prevarili. Napad koji je do tada bio odličan odjednom je stao, a izgubljene lopte kojih je bilo vrlo malo počele su se uvlačiti u igru Splićana i uslijedio je povratak Sutjeske.

Nezaustavljiv je u domaćem sastavu bio Pavlićević koji je veći dio zadnje četvrtine igrao s četiri faula, ali umjesto da Split nekako iznudi njegov peti faul, on je na rutinu i iskustvo iznuđivao prekršaje u korist svoje momčadi. Upravo je on serijo...

19. travanj 2024 04:03