Pistonsi već u prvoj četvrtini slomili otpor Sixersa

2. svibnja 2008. - 13:35

Košarkaši Detroit Pistonsa očekivano su se plasirali u drugi krug doigravanja NBA lige sa 4:2 u pobjedama protiv Philadelphia 76ersa. Sinoć je Detroit u gostima slavio sa 100-77.

Utakmica je praktično odlučena već u prvoj četvrtini koju je Detroit dobio sa 30-12. Pistonse je predvodio Richard Hamilton sa 24 poena, od čega je 13 zabio u prvoj četvrtini. Chauncey Billups je dodao 20, a Tayshaun Prince 12 koševa.

"Željelji smo dobiti ovaj susret pod svaku cijenu. Nismo se htjeli vraćati kući na sedmu utakmicu i tako dati Sixersima još jednu šansu. Oni su mlada i vrlo opasna momčad pred kojom je lijepa budućnost", kazao je igrač Detroita Tayshaun Prince.

Kod Philadelphije najbolji su bili Andre Igoudala sa 16 poena i Andre Miller sa 11 koševa.