Durant u posljednjim sekundama tricom odlučio utakmicu, Warriorsi na korak do obrane naslova

7. lipnja 2018. - 11:19

Golden State Warriors su na korak od obrane naslova prvaka NBA nakon što su sinoć u trećoj utakmici finala u Clevelandu svladali domaće Cavalierse sa 110-102. Pobjedu je Warriorsima osigurao sjajni Kevin Durant koji je utakmicu završio sa 43 koša.

Golden State mogu treći naslov u četiri godine osigurati u četvrtoj utakmici koja se igra u petak u Clevelandu.

Ni jedna momčad nije vodila s više od tri razlike u zadnjoj četvrtini dok Stephen Curry nije zabio tricu dvije i pol minute prije kraja čime je doveo Warriorse u vodstvo od 101-97. LeBron James je tada zabio tricu i približio Cleveland na koš zaostatka.

20. travanj 2024 11:11