Houston i Utah visokim pobjedama stigli na korak od prolaska

24. travnja 2018. - 13:02

Košarkaši Houston Rocketsa i Utah Jazza poveli su sa po 3-1 u pobjedama protiv Minnesota Timberwolvesa, odnosno Oklahoma City Thundera u prvom krugu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige te ih još po samo jedan uspjeh dijeli od prolaska dalje i međusobnog obračuna u drugom krugu. Houston je u četvrtoj utakmici kao gost svladao Minnesotu sa 119-100, dok je Utah na domaćem parketu nadigrao Oklahoma City sa 113-96.

Prvi nositelji Zapada, ali i čitave lige Rocketsi do pobjede u Minneapolisu stigli su zahvaljujući fantastičnom napadačkom učinku u trećoj četvrtini tijekom koje su ubacili čak 50 poena, od toga njihov najbolji igrač James Harden 22, dok su u isto vrijeme primili tek 20 koševa.

Na poluvremenu je bilo samo 50-49 za Houston, no iznenadna napadačka eksplozija u n...

16. travanj 2024 22:03