Sixersi poveli u seriji, Šarić prelomio susret: pogledajte odlučujuće poene

20. travnja 2018. - 09:41

Hrvatski košarkaš Dario Šarić ponovno je pružio odličnu partiju u dresu Philadelphije, koja je u gostima dobila Miami sa 128-108, te sada vodi sa 2-1 u pobjedama u prvom krugu doigravanja NBA lige.

Utakmica je odlučena u zadnjoj četvrtini koju su Sixersi dobili sa 32-14, a Šarić je svojim poenima prelomio susret. Nakon što je Miami stigao na pet poena zaostatka (102-107), Šarić je prvo ubacio tricu, a potom je zabio iz kontre te su Sixersi poveli 112-102 šest minuta prije kraja susreta. Nakon toga pobjeda Philadelphije više nije dolazila u pitanje.

Šarić je u 30 minuta igre upisao 21 koš (trice 4-7), 7 skokova i 4 asistencije. Centar Joel Embiid, koji je propustio prve dvije utakmice zbog ozljede, igrao je sa zaštitnom maskom na licu te je ubacio 23 poena.