I Baldekin 'žuti' strpali u koš

30. travnja 2008. - 00:41

Marlon Garnett i napadački skok izvukli su Splićane na Baldekinu. Američki šuter pogađao je kad je trebalo. Otvorio je utakmicu sa tri trice, za prvu značajniju prednost gostiju (16:7).

Uspio je i vratiti splitski brod kad je počeo tonuti, u prvim minutama nastavka, kad su Šibenčani imali prednost 56:50 i 58:53. Što Garnett, u ranijoj fazi i Rudež, nisu uspjeli zabiti, uspjeli su pohvatati Stipanović i Perić. Domaćinima je deprimirajuća bila nemoć u (obrambenom) skoku, u trenucima kad je izgledalo da mogu do slavlja. Njihova «lokomotiva» bio je Jure Rončević.

Sa četiri uzastopne trice u drugoj četvrtini, on je «zapalio» Baldekin, vratio priključak Šibeniku (41:42). No, brzo je nakupio osobne greške. Isključujuću, petu dobio je pri rezultatu 72:73 (33. minuta). Nedugo z...

20. travanj 2024 04:57