Šarić predvodio Sixerse do pobjede, Cavaliersi bolji od vodeće momčadi Istočne konferencije

22. ožujka 2018. - 10:55

Dario Šarić je sinoć predvodio svoje Philadelphia 76erse do pobjede,  dok je Ante Žižić upisao skroman učinak u pobjedi Cleveland Cavaliersa, kao  i Bojan Bogdanović u porazu svojih Indiana Pacersa.

Philadelphia 76ers su sinoć kod kuće sa 119-105 pobijedili Memphis Grizzliese, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić je u 23 minute zabio 15 koševa (šut iz igre 5/9, trice 3/6) i upisao tri skoka, dvije asistencije te po jedan blok i jednu ukradenu loptu.

Prva četvrtina je bila donekle izjednačena iako su je Sixersi zaključili sa sedam koševa prednosti. U drugoj je slika jednaka i ni jedna momčad se ne odvaja, no 12 koševa Joela Embiida i trica JJ Redicka omogućili su Sixersima da na poluvrijeme odu s vodstvom od 58-44. U trećoj četvrtini Sixersi stvaraju razliku od 24 košea i ...

18. travanj 2024 15:16