Košarkaborba za opstanak

Francuz skoro pa sam pobijedio Sinjane

18. ožujka 2018. - 22:37
zadar_jazine6-090318

Sabrati sve rezultatske preokrete na utakmici dva kluba koja traže luku spasa u HT Premijer ligi, nije nimalo lagan zadatak, ono što će svakom odmah upasti u oko jest učinak Remija Barryja.

Francuz se skoro pa sam pobrinuo da Sinjani s Višnjika otiđu poraženi. Jazine – Arbanasi su zahvaljujući njemu došli do iznimno važne pobjede, pa će trener Luka Bujas zasigurno u mirnijem ozračju pripremati dvoboje koji slijede.

Inače, nešto bolje otvaranje zadarske momčadi nije trajalo predugo, gosti su "tricama"  okrenuli priču(26:37) u svoju korist.  I poluvrijeme su dočekali s vodstvom 46:40! Onda je došlo novo doba Barryja, kojem su zdušno pomagali Mirza Sarajlija i Marin Zrnić, vrijedili su  i poeni i Franka Šanga, te Gorana Fodora. Prednost Jazina u 32, minuti otišla je do 74:59....

20. travanj 2024 02:37