Kaštelani nisu mogli protiv raspucane Cedevite

Piše Darko Rapić
28. veljače 2018. - 21:05
cedevita_cibona19-170218

Košarkaši Ribole Kaštela upisali su novi poraz u domaćem prvenstvu. Očekivano bolja momčad bila je Cedevita rezultatom 56:89. Favorizirani gosti do pobjede su stigli u drugom poluvremenu u kojem su značajno podigli tempo i odlijepili se na sigurnu razliku. Ribola je imala svoje šanse, u pojedinim trenucima utakmice imala je priliku za vodstvo, no nedostajalo je koncentracije u završnici.

Gosti su bolje otvorili utakmicu pa su već nakon pet minuta imali 12:4, potom je uslijedila mini serija domaćih da bi se nakon prve dionice rezultat zaustavio na 16:10 za Cedevitu. U drugoj četvrtini utakmica je ušla u egal, Ribola je dva puta izjednačila i oba puta promašila šansu za vodstvo, gosti na predah ipak odlaze s +2.

U nastavku utakmice domaća obrana je pala, presudnu ulogu igra...

18. travanj 2024 13:27