Šarić upisao 13 koševa i osam skokova u gostujućem porazu Sixersa

26. veljače 2018. - 10:59

Košarkaši Philadelphia Sixersa doživjeli su gostujući poraz od Washington Wizardsa 94-109, a hrvatski košarkaš Dario Šarić upisao je za Sixerse 13 koševa i osam skokova.

Sixersi su u glavni američki grad doputovali s nizom od sedam uzastopnih pobjeda, no još jednom se pokazalo kako u Capital One Areni nemaju previše sreće. U posljednjih osam susreta upisali su osam poraza. Ključnim se pokazala druga četvrtina koju su Wizardsi dobili sa 17 koševa razlike i na poluvremenu su imali + 19.

"Teško se vratiti u utakmicu kada na poluvremenu gubiš sa skoro 20 koševa. Nedostajalo nam je energije. Moram pohvaliti Wizardse jer su odigrali odlično, no naša igra u obrani je bila vrlo slaba," kazao je trener Sixersa Brett Brown.

Hrvatski košarkaš Dario Šarić je za goste igrao 30 minu...

25. travanj 2024 11:14