Šarić dominirao u prvom poluvremenu protiv Wizardsa, prvaci poraženi na domaćem parketu

7. veljače 2018. - 11:23

Philadelphia 76ers su sinoć kod kuće sa 115-102 pobijedili Washington Wizardse, a Dario Šarić je slavlju svoje momčadi pridonio sa 20 koševa u 39 minuta (šut iz igre 8/14, trice 2/4), sedam skokova te po jednom asistencijom i ukradenom loptom.

Sa 26 pobjeda i 25 poraza Philadelphia se nalazi na osmom mjestu Istočne konferencije.

Najbolji strijelac Sixersa bio je Joel Embiid sa 27 pogodaka i 12 skokova, što mu je 26. double-double ove sezone.

Šarić je 15 od svojih 20 koševa zabio u prvom poluvremenu  kada su Sixersi napravili seriju od 16-0 za vodstvo od 26-7 u manje od četiri minute prve četvrtine. Taj je prvi dio utakmice završio rezultatom 37-22.

Do poluvremena su Wizardsi, najviše zahvaljujući Bradleyu Bealu koji je utakmicu završio sa 30 koševa, smanjili zaostatak na des...

20. travanj 2024 10:02