Sunsi prosuli veliku prednost protiv Hornetsa, Bender odličan: zabio je 18 koševa i upisao pet skokova

5. veljače 2018. - 10:31

Charlotte Hornets su sinoć sa 115-110 pobijedili Phoenix Sunse nakon što su nadoknadili zaostatak od čak 21 koš, a Dragan Bender je odigrao odličnu utakmicu za poraženu momčad.

Bender je u 26 minuta zabio 18 koševa sa šutom iz igre 7/9 i trice 4/6 te je tome dodao pet skokova i jednu asistenciju.

Charlotte je uspjela nadoknaditi zaostatak od 21 koš i zahvaljujući Nicolasu Batumu koji je zabio 22 koša te Dwightu Howardu i Kembi Walkeru koji su svaki ubacili po 18 koševa i stići na kraju do pobjede, treće zaredom.

Kod Sunsa najbolji je bio Josh Jackson sa 23 pogotka, dok je TJ Warren dodao 21. Devin Booker je također ubacio 18 koševa.

Bender je zabio tricu kojom su Sunsi stekli vodstvo od 78-57 četiri minute nakon početka treće četvrtine prije nego su Hornets preuzeli kont...

20. travanj 2024 01:27