Pogledajte dramatičnu završnicu: Hezonja odličan protiv Rocketsa, Harden odigrao povijesnu utakmicu

31. siječnja 2018. - 10:51

Orlando Magic je sinoć doživio poraz u Houstonu od domaćih Rocketsa, a Mario Hezonja je sinoć odigrao odličnu utakmicu, no ostao je u sjeni sjajnog Jamesa Hardena koji je zabio nevjerojatnih 60 koševa.

Harden je sinoć postao prvi igrač u povijesti NBA koji je zabio 60 koševa upisavši pritom triple-double sa 11 asistencija i 10 skokova za pobjedu Houstona od 114-107 nad Magicom.

Prije Hardena je najveći broj pogodaka u triple-doubleu postigao Russell Westbrook, 57, također u utakmici protiv Magica.

Harden je tako sinoć srušio svoj rekord od 56 koševa na jednoj utakmici, ali i rekord momčadi kojeg je sa 57 koševa iz 1978. držao Calvin Murphy.

Harden je zabio 16 koševa u prvoj četvrtini, 24 do poluvremena, 32 do zadnje četvrtine i 18 u zadnjih 12 minuta.