Košarkasedmi poraz

Split pao nakon drame u Beogradu

17. siječnja 2018. - 23:42
split_zrinjski9-111017

Drama u Beogradu pripala je nakon produžetka Dynamicu, a Splićani su upisali i sedmi poraz na gostovanjima u Drugoj ABA ligi.

Ozljedama desetkovani Split nije imao lijeka za raspucanog Stevanovića koji je zabio čak osam trica (šut za tricu 8/15). Imali su Splićani deset koševa viška devet minuta prije kraja, no tu su prednost prosuli u samo dvije minute.

Na kraju regularnog dijela Širko je iskoristio jedno promašeno slobodno bacanje Stevanovića kod 76:74 i zabio za produžetak.

U dodatnih pet minuta tri trice zabio je Stevanović i Splićani su opet lovili rezultat. Kod 87:86 Širko nije pogodio za tri (šut za tricu 1/13, ukupni Splita za tricu 6/32), a na isteku vremena ni Filipović nakon što su se domaći poslije dosuđene tehničke klupi Splita i osobne Špaleti ispromašivali s lini...

19. travanj 2024 04:30