KošarkaIZNAD OBRUČA

Šesti gostujući poraz u nizu: 'žute' nisu razdrmali ni problemi sa semaforom

4. siječnja 2018. - 22:20
split_zrinjski9-111017

Novi gostujući poraz Splita u regionalnom društvu, šesti u nizu. Ni čak tri prekida susreta zbog problema sa semaforom, od kojih posljednji višeminutni početkom druge četvrtine koji im je dao pravu prigodu da se trgnu, nisu pomogli Splićanima da se probude. Dekoncentrirani i mlaki su bili košarkaši Splita u obrani, nestrpljivi, brzopleti u napadu, što se vrlo brzo osjetilo na rezultatu. Izuzev na samom početku (10:5 za Split), niti u jednom trenutku kasnijeg tijeka susreta pobjeda Mostaraca nije dolazila u pitanje.

Za oslabljene goste iz grada pod Marjanom koji su stigli bez ozlijeđenih Jukića, Kanaeta i Omrčena u prvoj četvrtini nezaustavljiv je bio Marko Ramljak, a u ostatku susreta veteran Vedran Princ koji je zabio čak šest trica iz samo deset pokušaja. U napadačkom segme...

24. travanj 2024 04:58