KošarkaTOP 16 Eurocupa

Loš ulazak u drugu fazu: Cedevita imala 18 koševa prednosti i sve prosula na gostovanju u Italiji

4. siječnja 2018. - 00:26
cedevita_zadar23-221217

Košarkaši Cedevite otvorili su TOP 16 fazu Eurokupa porazom na gostovanju kod talijanskog doprvaka Dolomiti Energia Trenta 72-83 premda su u drugoj četvrtini vodili čak 18 koševa razlike.

Gotovo je nevjerojatno kako je Cedevita ispustila pobjedu na gostovanju u Italiji. Momčad Jure Zdovca je odigrala sjajno prvo i očajno drugo poluvrijeme. Tri minute prije kraja poluvremena imala je velikih 18 razlike (42-24), ali je na koncu izgubila sa 11 koševa razlike (72-83).

Cedevita je smireno i koncentrirano ušla u utakmicu i nakon šest minuta igre imala je osam koševa prednosti (15-7), a na koncu prve dionice +10 (13-23). Hrvatski prvak je fantastično ušao u drugu četvrtinu i nakon dvije minute igre imao je 16 koševa viška (31-15), a sredinom četvrtine i najvećih +18 (38-20, 42-24). Nažal...

19. travanj 2024 20:31