Košarkatreća uzastopna pobjeda

Ivica Skelin: Mentalno smo bili odlični

22. prosinca 2017. - 21:22
split_lovcen6-201217

Košarkaši Splita poklonili su sami sebima idealan poklon za Božić. Na Gripama su protiv Škrljeva lagano došli do treće uzastopne pobjede i pete u zadnjih šest utakmica. Kako sezona odmiče, tako se „žuti“ dižu.

Danas je, pred kamerama državne televizije, ključan „break“ Split napravio u drugoj četvrtini kada se iz egala odlijepio na 12 koševa razlike, koliko je bilo i na odmoru (50:38). Sjajno su u toj dionici odigrali Kedžo i Scott koji su nastavili u istom ritmu i na povratku iz svlačionica.

Napad je bio razigran, obrana čvrsta, a pritom su se i gosti propisno napromašivali otvorenih šuteva. Prednost je kontinuirano rasla sve do najvećih plus 26 (77:51) početkom zadnje četvrtine. Uz spomenuti dvojac, u sastavu Splita upečatljivo je odigrao i Marčinković s 15 koševa, 8 sk...

25. travanj 2024 03:02