Bogdanović odličan u pobjedi protiv Knicksa, Bender slavio kontra Šarića

5. prosinca 2017. - 10:35

Indiana Pacers su sinoć kod kuće sa 115-97 bili bolji od New York Knicksa, a Bojan Bogdanović je još jednom odigrao važnu ulogu u pobjedi svoje momčadi.

On je u 29 minuta na terenu zabio 19 koševa, sa šutom iz igre 7/11, trice 3/5, te upisao dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

Najbolji strijelac Indiane bio je Thaddeus Young sa 20 pogodaka, a Victor Oladipo je dodao 16. Pacersi (13-11) su na poluvremenu vodili sa 26 razlike, a nakon tri četvrtine su imali prednost 95-65.

Knickse (11-12), koji su igrali bez dva najbolja igrača Kristapsa Porzingisa i Tima Hardawaya Jr., predvodio je Willy Hernangomez sa 14 pogodaka.

U sinoćnjem okršaju između Philadelphije 76ersa Darija Šarića i Phoenix Sunsa Dragana Bendera slavila je Benderova momčad sa 115-101.