Loša šuterska večer Bogdanovića, Celticsi i bez najboljeg igrača ostvarili 12. pobjedu zaredom

13. studenog 2017. - 08:55

Hrvatski košarkaši reprezentativac Bojan Bogdanović imao je lošu šutersku večer u 95-118 domaćem porazu Indiana Pacersa protiv Houston Rocketsa, on je za 29 minuta provedenih na parketu postigao tek pet poena uz šut 1-6 za dva i 1-4 za tricu.
Bogdanović je usto ostvario i dva skoka te po jednu asistenciju, osvojenu loptu i blokadu.

Pobjednik susreta u Indianapolisu niti u jednom trenutku nije dolazio u pitanje, gosti su već u prve tri minute napravili seriju 13-2, na kraju prve četvrtine imali vodstvo 35-18 i na kraju lakoćom slavili.

Odličan je bio James Harden sa 26 ubačaja i 15 asistencija dok je Clint Capela uz 20 poena sakupio i 17 skokova. Kod Pacersa je najefikasniji bio Victor Oladipo sa 28 pogodaka.

Vrlo zanimljivo je bilo u Bostonu gdje su domaći Celticsi ostvarili 1...

23. travanj 2024 19:59