Novi poraz Toronta, 8 koševa Ukića, James uništio Knickse

5. veljače 2009. - 10:35

Košarkaši NBA momčadi Toronto Raptors upisali su i četvrti uzastopni poraz, ovoga puta momčad u čijim redovima igra hrvatski reprezentativac Roko Leni Ukić porazili su Los Angeles Lakersi 115:107.

Domaćin se odlično držao u prve dvije četvrtine koje je dobio sa pet koševa viška (63:58), no u nastavku utakmice Raptorsi nisu imali riješenja za Kobea Bryanta (36 koševa, 9 skokova) i Pau Gasola (31 koš, 15 skokova). U domaćim redovima najbolji su bili Joey Graham sa učinkom karijere (24 koša),  Jermaine O"Neal (22 koša i 9 blokada), te Andrea Bargnani (21 koš, 9 skokova).

Kako prvi razigravač Raptorsa Jose Calderon nije nastupio zbog problema s koljenom, Ukić je dobio nešto veću minutažu - igrao je 19 minuta i pritom zabio 8 koševa, šut 4-7, uz dvije asistencije i jedn...

19. travanj 2024 00:27