NBA: Mason potopio Lakerse, treći poraz Toronta za redom

15. siječnja 2009. - 12:30

Košarkaši Toronto Raptorsa pretrpjeli su treći poraz zaredom u NBA ligi neočekivano izgubivši na svom parketu od izravnih konkurenata za ulazak u doigravanje Chicago Bullsa sa 98-102.

Sjajan je u posljednjoj četvrtini bio prvi izbor prošlogodišnjeg "drafta" Derrick Rose koji je 17 od svojih 25 koševa ubacio u toj dionici igre. Ipak, ključni potez izveo je Joakim Noah koji je kod rezultata 100-98 za Bullse šest sekundi prije kraja blokirao šut Chrisa Bosha za izjednačenje. Potom je Luol Deng pogodio oba slobodna bacanja za konačnih 102-98.

Rose je uz 25 koševa imao i 10 asistencija, dok je Talijan Andrea Bargnani, prvi izbor "drafta" 2006. godine, ostvario učinak karijere sa 31 ubačajem i 10 skokova. Hrvatski reprezentativac Roko-Leni Ukić je za 23 minute ubacio četiri poena ...

19. travanj 2024 17:11