Šibenska puška prazna - Splićani lako do pobjede

7. travnja 2008. - 00:07

Sve ambicije gostiju žuti su uništili već u prvom poluvremenu. Uz znatno čvršću igru u obrani nego u susretu s Dubravom i iznimno raspoloženog Rudeža (19 koševa do odmora) Splićani su na pauzu otišli s prednošću 52:34.

Šibenčani su u tom razdoblju imali mnogo problema u organizaciji igre, a napadački su na visini zadatka bila jedino dva dragulja s Baldekina (Vrkić, Drezga).

U nastavku je prednost Splićana rasla sve do 85:60 početkom treće četvrtine pa je domaćin stao na kočnicu, a trener Slobodan Subotić počeo odmarati igrače za Cibonu. Gosti su to iskoristili i primakli se do 99:92.

Sa Šibenčanima je tijekom cijelog susreta bučnu podršku davalo 60-ak Funcuta. Unatoč porazu svoje su igrače ispratili pljeskom.