Gostujuće pobjede Bullsa i Rocketsa nakon velikih minusa

4. travnja 2008. - 13:11

Na programu NBA lige bile su svega tri utakmice. Chicago je na gostovanju pobijedio Cleveland 101:98, Houston je slavio u Portlandu 95:86, dok je jedinu domaću pobjedu ostvario Sacramento protiv Los Angeles Clippers 110:98.

Bullsi su na parketu Quicken Loans Arene u Clevelandu gubili i sa 17 koševa razlike, no uspjeli su preokrenuti rezultat i upisati pobjedu 30. pobjedu sezone, uz 45 poraza.

Međutim, pobjeda im malo znači jer su 'miljama' udaljeni od plasmana u doigravanje. Atlanta na osmoj poziciji ima pet pobjeda više. Chicago je preokrenuo rezultat kada je zaustavio najboljeg igrača domaće momčadi LeBrona Jamesa. U prve tri četvrtine James je postigao 32 koša, a u posljednjoj samo jedan.

Clevelanda je uništio njihov donedavni igrač Larry Hughes. U drugom poluvremenu je ubacio...

19. travanj 2024 23:39