Košarkaaba liga

Cibona poražena kod branitelja naslova: Repešina Budućnost u polufinalu igra protiv Cedevite

18. ožujka 2019. - 00:37
cibona_mega26-030319_

Košarkaši Cibone u susretu su posljednjeg, 22. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju kod aktualnog prvaka Budućnosti u Podgorici sa 82-91 (21-26, 24-19, 23-21, 14-25).

U utakmici koja nije imala rezultatski značaj Cibona je gotovo do samoga kraja bila u igri za pobjedu, no na kraju je do izražaja došla veća kvaliteta sastava Budućnosti. Sjajnim šutom za tricu Cibona je sredinom treće četvrtine imala prednost od 59-46, no domaći su se uspjeli vratiti do kraja tog dijela igre.

Sedam i pol minuta prije kraja Cibona je tricom Marka Ljubičića stigla u vodstvo 73-68, ali u sljedeće tri minute Budućnost je ostvarila seriju 11-0 kojom je "prelomila" dvoboj na svoju stranu.

Sa 17 koševa Marko Ljubičić je bio prvi strijelac Cibone, dok je Goga Bitadze sa 24 ubačaja predvodi...

20. travanj 2024 17:37