Bogdanović ubacio 17 za Utah, Šarić samo dva za Phoenix

31. prosinca 2019. - 19:06

Košarkaši Utah Jazza ostvarili su treću uzastopnu pobjedu u NBA ligi svladavši na svom parketu Detroit Pistonse sa 104-81 uz još jednu dobru igru hrvatskog reprezentativca Bojana Bogdanovića koji je za 34:48 minuta provedenih u igri postigao 17 koševa (šut za dva 5-11, trica 1-4, slobodna bacanja 4-5) uz četiri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

Utah je do pobjede stigla prvenstveno odličnom igrom u drugom poluvremenu koje je dobila sa 65-41 i tako nadoknadila minimalni 39-40 zaostatak nakon prve dvije četvrtine.

Kao što to i rezultat s poluvremena pokazuje, prvo je poluvrijeme proteklo u izrazito neefikasnoj igri u koju se uklopio i Bogdanović. On je za to vrijeme pogodio samo jedan od šest šutova iz igre, no dodao je četiri poena iz slobodnih bacanja. Ipak, u na...

20. travanj 2024 17:17