Bogdanović stigao na tri poena od Kukoča, mogao ga je prestići u Chicagu: LeBron James ubacio 47 na 38. rođendan

31. prosinca 2022. - 12:07

Bojan Bogdanović je ubacio 20 koševa uz šest asistencija u porazu Detroit Pistonsa 132-118 na gostovanju kod Chicago Bullsa, dok je Dario Šarić postigao devet poena uz tri asistencije, a njegovi Phoenix Sunsi izgubili su sa 113-104 u Torontu.

Pistonsi su bili u igri za pobjedu u Chicagu do zadnjih 4:23 minuta, kad je Sadiq Bey pogodio tricu za 115-115. Međutim, do kraja dvoboja gosti su postigli samo tri, a Bullsi 17 koševa pa je domaća momčad došla 16. ovosezonske pobjede (16-19), a Detroit doživio 29. poraz (9-29).

Bojan Bogdanović je na ovoj utakmici mogao postati najbolji hrvatski strijelac u povijesti NBA lige, ali su mu za to trebala 24 koša. Kad je ostalo 5:32 minute do kraja Bojan je položio za 110-110 i došao do 20 koševa. Do kraja utakmice je promašio dva šuta iz igre...

24. travanj 2024 00:51