Bogdanović odličan, Jazzeri upisali poraz nakon deset uzastopnih pobjeda

Piše SN
17. siječnja 2020. - 08:56
NEW ORLEANS, LOUISIANA - JANUARY 16: Bojan Bogdanovic #44 of the Utah Jazz shoots the ball over Lonzo Ball #2 of the New Orleans Pelicans at Smoothie King Center on January 16, 2020 in New Orleans, Louisiana. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Chris Graythen/Getty Images/AFP == FOR NEWSPAPERS, INTERNET, TELCOS & TELEVISION USE ONLY ==AFP

Košarkaši Phoenix Sunsa stigli su do visoke pobjede protiv New York Knicksa (121:98), a solidnu partiju pružio je Dario Šarić. Hrvatski reprezentativac je po prvi puta ove godine stigao do dvoznamenkastog učinka. Za 28 minuta provedenih na parketu postigao je 11 koševa i pritom ubilježio šest skokova i tri asistencije, pišu Sportske novosti.

Kod gostiju je najbolji bio Devin Booker s 29 postignutih koševa, Deandre Ayton zabio je 26 i 21. Prvo ime Knicksa bio je Julius Randle s 26 poena. Ivica Zubac je za 22 minute provedene na parketu postigao osam koševa u pobjedi protiv Orlanda (122:95), a tome je pridodao i jednu asistenciju te blokadu. Kawhi Leonard bio je najbolji u sastavu Clippersa s 32 postignuta koša.

Bojan Bogdanović i njegov Utah Jazz poraženi su od New Orleans Pelicansa (138:132). Hrvatski je košarkaški reprezentatiac u ovoj utakmici odradio jako dobar posao, ali pokazalo se kako nije bilo dovoljno.

Bogdanović je utakmicu završio na 26 koševa, tri skoka, četiri asistencije te dvije izgubljene lopte. Osim njega sjajnu je utakmicu odigrao i Donovan Mitchell koji je s 46 postignutih koševa izjednačio učinak karijere.

Također valja istaknuti kako Dragan Bender nije sudjelovao u pobjedi Milwaukeeja nad Bostonom 128:123.

23. rujan 2020 19:50