Bogdanović odigrao utakmicu sezone, Utah poražena na domaćem parketu

13. travnja 2021. - 07:17

Iako je hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović ostvario svoj najbolji učinak ove sezone sa 33 ubačaja, momčad s najboljim omjerom pobjeda i poraza u NBA ligi Utah Jazz iznenađujuće je izgubila na svom terenu od Washington Wizardsa sa 121-125 prekinuvši tako niz od 24 uzastopna uspjeha na svom terenu.

Bogdanović je na terenu proveo 35:36 minuta uz šut 4-9 za dva, 6-9 za tricu te 7-8 s linije slobodnih bacanja uz pet skokova i jednu asistenciju.

Jazz je sredinom posljednje dionice zaostajao i 13 razlike samo da bi se u posljednjoj minuti primaknuo na samo dva (119-121) no nisu uspjeli kompletirati povratak.

Najučinkovitiji kod domaćih bio je Donovan Mitchell sa 42 koša, dok su Wizardse predvodili Bradley Beal sa 34 poena i Russell Westbrook sa 25 pogodaka te po 14 sk...

24. travanj 2024 06:02