Bogdanović najbolji strijelac Utah Jazza, uvjerljivo su na svom parketu pobijedili Oklahomu

21. listopada 2021. - 09:03

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najbolji strijelac Utah Jazza koji je u svojoj prvoj utakmici u novoj sezoni NBA lige uvjerljivo na svom parketu svladao Oklahoma City Thunder sa 107-86.

Bogdanović je za 28:12 minuta provedenih na parketu ubacio 22 koša (šut za dva 8-11, trica 2-6), a tome je dodao četiri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu. Za Jazz je Jordan Clarkson s klupe dodao 18 poena, dok je Rudy Gobert uz 16 ubačaja sakupio i 21 skok. Kod slabašnih gostiju najučinkovitiji je bio Shai Gilgeous-Alexander sa 18 pogodaka.

Prošlosezonski finalisti Phoenix Sunsi u novu su sezonu ušli 98-110 domaćim porazom od Denver Nuggetsa. Sunsi su kontrolirali rezultat u prvom poluvremenu, no nastavkom su dominirali Nuggetsi koji su predvođeni najkori...

19. travanj 2024 14:40