Bogdanović najbolji strijelac u gostujućoj pobjedi Pistonsa, zabio je sedam trica

7. prosinca 2022. - 08:52

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je sinoć najbolji pojedinac u gostujućoj pobjedi svojih Detroit Pistonsa 116-96  nad Miami Heatom.

Bogdanović je na terenu proveo 30:21 minutu i za pobjedu Pistonsa, treću u gostima od zadnje četiri, ubacio je 31 koš (šut iz igre 12/16) od čega 28 u drugom poluvremenu. Bogdanović je zabio sedam trica iz devet pokušaja, a tome je pridodao pet asistencija te tri skoka i isto toliko ukradenih lopti.

Alec Burks je ubacio 18 koševa, Saddiq Bey 14, a Isaiah Stewart 11 uz isto toliko skokova.

Miami, koji je prekinuo niz od pet pobjeda na domaćem terenu, predvodio je Tyler Herro, koji je zabio rekordnih 34 poena uz šest asistencija. Bam Adebayo dodao je 21 poen i 15 skokova u utakmici za Heat.

Osim ove, sinoć su u NBA odigrane još dvi...

18. travanj 2024 03:36