Bogdanović isključen zbog prigovora, dvije tehničke dobio je u razmaku od nekoliko sekundi

Piše SN
8. prosinca 2022. - 08:27

Nakon što je noć prije bio najbolji pojedinac u gostujućoj pobjedi svojih Detroit Pistonsa 116-96 nad Miami Heatom, hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović sinoć je upisao jednu od najskromnijih partija ove sezone u porazu protiv New Orleans Pelicansa 104:98.

I nije to bilo slučajno. Babo je upisao samo 5 poena i 3 skoka u 20 odigranih minuta, i to zato što je isključen iz igre devet minuta prije kraja treće četvrtine zbog dvije uzastopne tehničke pogreške dobivene zbog prigovora sucu - pišu Sportske novosti.

Obje tehničke dobio je praktički istovremeno, u razmaku od nekoliko sekundi. Na početku drugog poluvremena Bogdanović je u prolazu nešto dobacio sucu, koji je ekspresno zazviždao, na što je Babo odmahnuo rukom i dobio drugu, isključuju tehničku.