Hajdukliga prvaka mladih

Vruća srca, hladne glave: propustili ste dramatično izvođenje jedanaesteraca u Dortmundu, pogledajte i uživajte

Piše Sport SD
16. ožujka 2023. - 07:41

Juniori Hajduka slave povijesni uspjeh, plasirali su se u polufinale Lige prvaka mladih.

Mladi hajdukovci u četvrtfinalu bili su bolji od vršnjaka iz Borussije Dortmund na njihovom stadionu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, u regularnom dijelu rezultat je bio 1:1. Bijeli su poveli u 71. minuti golom Mate Antunovića, pet minuta kasnije Julian Rijkhoff je izjednačio s bijele točke.

Vratar Hajduka Borna Buljan u devetoj seriji raspucavanja s bijele točke zaustavio je udarac Filippa Manea, a Ante Kavelj je zabio za za 9:8, odnosno ukupnih 10:9 i plasman u polufinale Lige prvaka mladih.

Hajduk u polufinalu igra protiv talijanskog Milana, igra se 21. travnja u Nyonu. U drugom polufinalu sastaju se nizozemski AZ Alkmaar i portugalski Sporting iz Lisabona, a finale se igra 24. travnj...

19. travanj 2024 01:29