Hajdukvažna pobjeda

Hajduk teškom mukom došao do tri vrlo važna boda u Varaždinu: presudio Livaja pogotkom iz kaznenog udarca u 89. minuti

Piše A.J.
8. svibnja 2021. - 18:51

Hajduk je slavio u Varaždinu u susretu 33. kola HT Prve lige s minimalnih 1:0.

Jedini gol na utakmici djelo je Marka Livaje koji je u 89. minuti uspješno konvertirao kazneni udarac. Horkaš je nepotrebno istrčao na rub šesnaesterca te srušio Biuka koji je prvi došao do lopte, a sudac Lovrić je nakon pregleda snimke dosudio najstrožu kaznu.

Bijeli su imali incijativu većim dijelom susreta, ali pred kraj drugog poluvremena se činilo da će susret završiti 0:0. No dobra reakcija Biuka i nepotrebno istrčavanje Horkaša spasili su Bijele i ostavili ih u utrci za Europu.

Tijek susreta

90+6' Utakmica je završila, Hajduk je pobijedio 1:0

90+4' Žuti karton za Kalinića zbog odugovlačenja

90+3' Jairo se sada našao u dobroj prilici, ali njegov udarac je blokiran. Bit će udarac iz kuta za ...

19. travanj 2024 05:25