Hajdukpoljud

Uvjerljiva pobjeda juniora Hajduka protiv Intera

Piše PSD
17. travnja 2021. - 15:40

Juniori Hajduka odigrali su još jednu dobru utakmicu i ostvarili uvjerljivu pobjedu od 6:1 protiv Intera (Z), u utakmici 21. kola 1. HNL. Bijeli su rano poveli, igrala se šesta minuta kada je Ivan Ćubelić ubacio iz kornera s lijeve strane, a Luka Bradarić visoko skočio i glavom ubacio loptu u mrežu.

Mogla je momčad trenera Marijana Budimira  povećati vodstvo u 21. minuti, kada je Ivan Ljubičić ubacio s desne strane, a Stipe Biuk na drugoj stativi skočio i šutirao glavom, no David Mužina se bacio i dodirnuo loptu koja se od vratnice odbila u polje. Gosti su osam minuta kasnije ipak još jednom kapitulirali - piše Hajduk.hr.

Ćubelić  je prošao po lijevoj strani i ubacio u sredinu, a Ljubičić je ušetao s loptom u mrežu. Treću asistenciju Ćubelića zabilježili smo u ...

19. travanj 2024 07:01