Hajdukprosipaju se bodovi

Što s trenerom, luta igrom i sastavom? Dambrauskas se polako pretvara u Gustafssona...

11. rujna 2022. - 10:00

Hajduk je izgubio još dva boda u gostima, nakon poraza od Dinama i Osijeka izgubio je i dva boda od Šibenika. Na stranu što je Ivan Dolček zabio gol u 97. minuti i što je ukupno Hajduk zaslužio pobjedu podno Šubićevca. Sve da i jest pobijedio sa 1:0 ukupni dojam bio bi – nije to dobro.

Tako je uostalom bilo i u pobjedama u Puli i Varaždinu, govori se već neko vrijeme kako momčad „bijelih” ne igra dobro i pitanje je pravo kako momčad pokrenuti.

Jer, momčad je ostala na okupu, dobro je pokrivena na svim pozicijama, ali napredak se ne vidi... I to bi bio najveći krimen trenera.

Pogodak Dolčeka, zalutali metak u 97. minuti samo je otvorio pitanje odmah i sada koliko je trener Valdas Dambrauskas pod upitnikom, zrije li vrijeme za smjenu...