Hajduksupersport hnl

Hajduk remizirao sa Slaven Belupom u kontroverznoj utakmici prepunoj pogrešnih sudačkih odluka

Piše D.PE.
12. studenog 2022. - 19:47

U susretu 17. kola HNL-a Slaven Belupo i Hajduk su u Koprivnici igrali 2-2 (0-2).

Hajduk je nakon prvog poluvremena vodio sa 2-0 golovima Filipa Krovinovića (12) i Rokasa Pukštasa (28), da bi domaći poravnali početkom nastavka preko Arbera Hoxhe (49) i Ivana Krstanovića (58-11m).

Tijek susreta pratite ovdje.

Tijek susreta

Kraj utakmice koja se pretvorila u tešku lakrdiju u sudačkoj režiji.

90‘ 6 sudac je zaboravio produžiti još dvije minute jer se u produžetku gledao VAR???

90+ 2 sudac Ante Čulina je jedva dočekao svirati još jedan smiješan penal, al dobro ovaj bar ima nekog smisla Krovinović je u borbi za loptu bar dirao igrača Slaven Belupa, VAR je ukazao da je sve i bilo izvan 16 metara pa nije penal već slobodnjak

90‘ igrat će se još 4 minute, još jedna skandalozn...

24. travanj 2024 23:10