Hajdukpobjednički gol

Senzacionalni pogodak velikog Hajdukovog talenta: petnaestogodišnji Luka Vušković zabio sa 60 metara, a nije mu prvi put

9. listopada 2022. - 12:06

Petnaestogodišnji Hajdukov veliki talent Luka Vušković zabio je spektakularan, senzacionalan pogodak sa šezdesetak metara u juniorskoj prvenstvenoj utakmici “bijelih” i Istre 1961 na Poljudu (1:0)!

Mlađi brat bivšeg Hajdukovog prvotimca i U21 reprezentativca Hrvatske Marija zabio je jedini pogodak na susretu sredinom drugog poluvremena. Potpuno je mladi stoper juniorskog sastava “bijelih” u 62. minuti iznenadio gostujućeg vratara. Šutirao je desetak metara pozicioniran u polovici svoje momčadi, a vratar je unatoč trudu da nekako zaustavi loptu ipak bio svladan.

Vušković je prije dva tjedna nastupom za prvu momčad u prijateljskom susretu s Uranijom u Baškoj Vodi sa samo 15 godina sedam mjeseci i jednim danom ušao u povijest kluba kao najmlađi prvotimac u povijesti. Talent...

19. travanj 2024 08:46