Hajdukprva hnl

Poraženi i poniženi: rošade su se ovaj put Tudoru obile o glavu, Varaždin je u prvom dijelu posve nadigrao Hajduk

17. lipnja 2020. - 08:20

Varaždin je neočekivano, ali posve zasluženo zadao veliki udarac Hajdukovim ambicijama za drugo mjesto.

Katastrofalnim prvim poluvremenom izgubili su „bijeli” možda će se pokazati na kraju i ključna tri boda u borbi za Ligu prvaka. Nije Hajduk izvukao pouke iz prethodnih mučenja protiv Intera i Istre 1961. Zakasnio je na utakmicu dobrih 45 minuta.

Prvo poluvrijeme Hajduka bilo je u rangu drugog protiv Gzire ljetos - potpuni debakl. Pretposljednji Varaždin od kojeg je uoči susreta Hajduk imao 33 boda više, sve tri pobjede u ovosezonskim međusobnim susretima uz gol razliku 8:0, u tih 45 minuta protutnjao je Poljudom. Ne samo rezultatski, već i igrom, očitao je davljenik lekciju „bijelima” usred Splita.